Çözümlerimiz

U-ETDS

Bakanlığın talep ettiği verilerinizi rahatça ileterek iş yükünüzü azaltın.

U-ETDS Nedir?

U-ETDS, Karayolu Taşıma Yönetmeliği ve Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmelik’e uygun olarak tasarlanan bir elektronik takip ve denetim sistemi olarak karşınızda!

U-ETDS, taşımacılık faaliyetinde bulunan firmaların taşıdıkları her türlü kargonun elektronik takibini, değerlendirmesini ve denetimini sağlayan bir çözümdür. İlk olarak 2018’de yürürlüğe giren yönetmeliklerle tanımlanan U-ETDS, güvenli taşımacılığın anahtarıdır.

  • Tam Uyum ve Güvenlik: Karayolu Taşıma Kanunu ve Yönetmeliklere tam uyum sağlayarak, taşıma faaliyetlerinizde yüksek güvenlik standartlarına ulaşın.

  • Elektronik Takip ve Değerlendirme: Kargonuzun, tehlikeli yüklerin ve yolcularınızın elektronik olarak anlık takibini yapın, değerlendirme ve raporlama süreçlerini kolaylaştırın.

  • Denetimde Tam Kontrol: U-ETDS ile taşıma süreçlerinizi dijitalleştirerek, denetim ve izleme süreçlerini kolayca yönetin, operasyonel kontrollerinizi güçlendirin.

Mobil Uyumlu

İstediğiniz ekrandan süreci takip edin.

Acente Yönetimi

Acente yönetimi sayesinde acenteleri ve araçları hızlı bir şekilde yönetin.

Basit ve Sezgisel Arayüz

Çok hızlı bir şekilde sefer oluşturabilir ve takip edebilirsin.

Bakanlık Altyapısı İle Uyumlu

Sistem, Bakanlık alt yapısı ile mükemmel bir entegrasyona sahip olduğundan, gönderdiğiniz tüm verilerin her zaman güvenle iletilmesini sağlar.

U-ETDS Uygulamasını Şimdi Deneyin

Bize Ulaşın

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olun

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Sonra ne olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir arama planlıyoruz

2

Bir keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Alın