Endüstri

Sektör Uzmanlığı

Sektörünüz ne olursa olsun, Techart Bilişim, sizinki gibi işletmelere BT çözümleri konusunda yardımcı olmuştur.

Sektörünüz için Yönetilen BT Hizmetleri

Techart Bilişim, çeşitli sektörlerdeki işletmelerin BT ihtiyaçlarına hizmet etmekten gurur duyan 7 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Deneyimlerimiz, sektörünüzün özelliklerini anlamamızı ve ihtiyaçlarınıza uygun bir BT stratejisi geliştirmemizi sağlar.

Techart Bilişim’de, kuruluşunuzu ve faaliyet gösterdiğiniz pazarı doğru bir şekilde anlamak için gereken benzersiz, sektöre özgü deneyimi biriktirmek için çok çalıştık.

BT için sektör uzmanlığı neden kritik önem taşıyor?

Sektör uyumluluğu

Sürekli gelişen sektörel uyumluluk ve mevzuat ihtiyaçları var. Siz bunları karşılıyor musunuz? Sağlık, hukuk, finans: size zaman ve stres kazandıracak uyum deneyimine sahibiz.

Endüstri uygulamaları

Birçok sektör, sektöre özel uygulamalar kullanır. Ekibimiz Sage, Quickbooks, ERP sistemleri ve daha fazlası gibi uygulamaları yapılandırma, güncelleme ve sorun giderme deneyimine sahiptir.

Endüstri güvenliği

Siber saldırılar küçük işletmeleri düzenli olarak vurur ve bazı sektörler diğerlerine göre daha fazla risk altındadır. Siber güvenlik tekliflerimiz işletmenizin korunmasını sağlar.

Bize Ulaşın

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olun

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Sonra ne olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir arama planlıyoruz

2

Bir keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Alın