Endüstri & Sektörler

Banka ve Finans

Finans dünyasında daha fazla kontrol ve güvenlik için buradayız. Teknolojiyle finansı birleştirerek, geleceğinizi şekillendirin
Hedef

Banka ve finans sektörü, hızla değişen dünyada rekabetçi kalmak ve müşteri beklentilerini karşılamak için dijital dönüşüme ihtiyaç duyuyor. Dijitalleşme, iş süreçlerini hızlandırmak, maliyetleri düşürmek, müşterilere daha iyi hizmet sunmak ve verileri güvenli bir şekilde yönetmek için büyük fırsatlar sunuyor. Mobil bankacılık, sanal cüzdanlar, blok zinciri ve yapay zeka gibi dijital teknolojiler, sektördeki büyük dönüşümün anahtarıdır. Dijital dönüşüme geçmek, banka ve finans kuruluşlarına geleceğe daha hazırlıklı bir şekilde ilerleme fırsatı sunar.

Yerinde ve talep üzerine çalışan yerel üretim BT ortağınız

Techart Bilişim, banka ve finans sektöründe müşterilerimize geniş bir yelpazede hizmet sunarak, dijital dönüşümünüzü hızlandırmanıza yardımcı oluyor. İşte sunulan hizmetlerimiz ve sunduğumuz çözümler:

Güvenlik ve Veri Koruma: Bankacılık ve finans sektörünün en üst düzeyde güvenlik gereksinimlerini karşılamak için güçlü güvenlik çözümleri sunuyoruz. Müşteri verilerini koruma, siber tehditlere karşı savunma ve uyumluluk konularında uzmanız.

Mobil Uygulamalar: Mobil bankacılık uygulamaları, müşterilerinize her an her yerden erişim sağlar. Kullanıcı dostu, güvenilir ve özelleştirilebilir mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Yapay Zeka ve Büyük Veri: Verilerinizi analiz ederek, daha iyi müşteri anlayışı ve daha iyi risk yönetimi sağlayan yapay zeka ve büyük veri analitiği çözümleri sunuyoruz.

Dijital Güvenlik ve Kimlik Doğrulama: Müşteri kimliklerini korumak ve işlemleri güvence altına almak için çeşitli dijital güvenlik ve kimlik doğrulama çözümleri sunuyoruz.

Techart Bilişim olarak, banka ve finans sektörünün dijital dönüşümünü hızlandırmaya yardımcı oluyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak daha rekabetçi, verimli ve güvenli bir iş yapmalarını sağlıyoruz.

Büyük ölçekte sunulan üretim BT hizmetleri

Sistemler bozulduğunda tamir etmek için ne kadar zaman harcıyorsunuz? Yavaş veya kötü bağlantılar nedeniyle ne kadar üretkenlik kaybediyorsunuz? Techart Bilişim, üretkenliğinizi engelleyen sorunları çözmenize yardımcı olabilir.

Yerel servis teknisyenlerimiz gerektiğinde sahada olabilir, kurulum ve bakım işlemlerini gerçekleştirebilir. İşi ilk seferde doğru yapıyor, şirketinizi tüm teknolojinizi sorunsuz bir şekilde entegre eden donanım, yazılım ve ağ çözümleriyle donatıyoruz.

Üreticiler için BT hizmetlerimiz

Verimliliğinizi artırırken maliyetleri düşürün

Yönetilen hizmet paketlerimizle, tüm sorunları sizin için çözüyoruz. Siz daha fazla zaman kazanırken, sistemleriniz sorunsuz bir şekilde çalışır. Artık saatlerce telefonla uğraşmanıza veya satıcılar arasında kaybolmanıza gerek yok, işte biz buradayız.

Bize Ulaşın

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olun

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Sonra ne olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir arama planlıyoruz

2

Bir keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Alın