Sürücüler ve filo sahipleri için dijital dönüşüm

Filoların sürdürülebilir yönetimi, sürücülerin güveni ve konforu için çalışan Shell, geliştirdiği yeni mobil uygulamayı tanıttı. Taşıt Tanıma Sistemi’nin dijital çözümü olan Shell SmartPay herhangi bir cihaz montajı ya da karta ihtiyaç duymadan, cep telefonlarına yüklenen uygulaması sayesinde filo araçlarının yakıt alabilmelerine olanak tanıyor.

Şimdiye dek TTS için akıllı halka ve anahtarlık gibi cihazlarla yakıt ikmalini sağladıklarını belirten Shell Filo Çözümleri Direktörü Hakan Burak Güner sözlerine şöyle devam etti: “Shell’in yeni uygulaması SmartPay sektörde araç filoları için dijital dönüşümü sağlayacak.

Uygulamayı cep telefonuna yükleyip yakıt almak mümkün

Shell Filo Çözümleri müşterileri, sürücülerinin cep telefonlarına yükledikleri ve kaydoldukları Shell SmartPay uygulamasıyla yakıt alabilecek. Böylece araçlara montajla cihaz eklenmesi ya da anahtarlık gibi ürünlerin sürücüye ulaştırılması gibi gereklilikler ortadan kalkıyor. Filo yöneticileri online sistem üzerinden hızlı bir şekilde yaptıkları işlemlerle filo araçlarının sisteme kayıtlarını yapabiliyor” dedi.

Kullanıcı dostu bir mobil uygulama olan Shell SmartPay, hem sürücülerin hem de filo yöneticilerinin hız, esneklik ve çeviklik ihtiyaçlarına yanıt sunuyor.

case studies

See More Case Studies

Bize Ulaşın

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olun

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Sonra ne olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir arama planlıyoruz

2

Bir keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Alın